Grand Theft Auto V heeft heel wat memorabele scenes, maar om wat voor reden dan ook, heeft het YouTube-algoritme meermaals besloten om een specifieke scene uit te lichten. We hebben het dan over de scene waarin Lamar en Franklin elkaar beledigen. Nou klopt dat niet echt natuurlijk. Lamar gaat vooral los en Franklin heeft niet echt een weerwoord. De scene in kwestie is zelfs een meme geworden en keert nu opnieuw terug in de spotlights.
De originele stemacteurs Gerald ‘Slink’ Johnson (Lamar) en Shawn ‘Solo’ Fonteno (Franklin) hebben de scene namelijk in het echt nagespeeld. Het resultaat zie je in de video hierboven. Het filmpje fungeert als een teaser voor een online serie genaamd ‘GTA V Real-Life Comparisons’, waarin Slink de hoofdrol speelt. Zoals de naam al aangeeft, worden de verschillen tussen Los Santos en diens inspiratiebron Los Angeles met elkaar vergeleken.
Meh
Shawn ‘Solo’ Fonteno
Wow zijn dit PS5 graphics??
Tenenkrommend slecht. En dan dat baladen “n” woord constand..
Maar dit mag.
Hopen dat ze dit (als ze terugkomen) slechte acteerwerk met GTA6 beter gaan doen.
@Anoniem-5210: Ik heb het aangepast, bedankt!
meh
@Sprony: Haha nice man, dank je! Detail maar ik ben nu eenmaal een GTA fan/nerd. Alleen de laatste jaren uiteraard niet meer 🙁
@Anoniem-9596: Wellicht dat die online serie het weer een beetje aanwakkert 🙂
Iedereen op YT vindt dit tof, maar er zijn altijd oenen die humorloos zijn en moeten reageren met mehhhh
@Sony: slechte acteerwerk?
@Sony: Het komt in dit filmpje misschien niet bijster goed uit de verf, maar het personage Lamar Davis (en zijn dynamiek met Franklin) was voor mij juist één van de hoogtepunten in GTA V.
@Sony:
Het oogt anders exact als de videogame. Voor deze scene hoef je geen oscar te winnen lijkt me. Ik krijg hier iig wel het gevoel dat ze het goed na hebben gedaan.
Duuuss, uhm, ja… Zolang hun der maar lol in hadden, denk ik, ofzo? Hahaha, vond het niet echt interessant zelf.
@Anoniem-3019: een paar sorry ass droeftoeters hier idd
@Magnolia: Mee eens, maar ze moeten het wel bij motioncapture houden 😛
@surirav1995: Ja, vond jij dit goed geacteerd? Ikzelf niet namelijk.
Maar laten we er niet serieus op ingaan. Met een knipoog kijkend was het een leuk filmpje
@Sony: wat maak je je druk om dat woord. Waarom zou dit niet mogen?
Die laatste niggaah van Lamar is funny asf
@Killionaire: Lees mijn eerdere bericht eens. Daar staat nergens dat het niet mag. Het tegenovergestelde zelfs…